زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۴ دقیقه

استخدامی های سایت دیجی اطلس

استخدام تولید کننده محتوا (تکمیل شد)

استخدام نویسنده دورکار (در حال تکمیل)

استخدام تولید کننده محتوا و نویسنده به صورت حضوری (تکمیل شد)

استخدام مترجم (تکمیل شد)

وب‌سایت دیجی اطلس همیشه آماده است تا جهت ارائه خدمات بهتر به کاربران، در چندین فرصت شغلی به همکاری غیرحضوری (دورکاری) با نویسندگان و تولیدکنندگان محتوا بپردازد. موقعیت‌های شغلی دسته‌هایی که در ادامه ذکر می‌شوند، گستره کار و نیاز ما را نمود می‌دهند.

یکی از افتخارات ما در وب‌سایت دیجی اطلس ، همکاری با علاقه‌مندان و عاشقان فناوری است که در بسیاری از موارد، این رابطه منجر به یک دوستی پایدار و صمیمی شده است.

اگه تو هم مثل ما به مطالعه و نوشتن علاقه داری و دلت میخواد که به صورت دورکاری و فری لنسری کار کنی، خوشحال می شیم که عضوی از تیم تولید محتوای دیجی اطلس باشی.

حال ما قصد داریم تا تعداد همکاران خود را در فضای وب افزایش داده و بدین طریق ضمن بالا بردن کیفیت و کمیت سایت از نظر محتوا، تعداد دوستان صمیمی و نزدیک‌مان را هم بیشتر کنیم؛ برای پیوستن به تیم دیجی اطلس ، یک سری شرایط وجود دارد که مهم‌ترین (و اصلی‌ترین) آن، عاشق بودن است! البته لازم نیست عاشق شخص خاصی باشید، بلکه فقط کافی است تا عاشق فناوری بوده و به این دنیای پهناور از علم، علاقه خالصی داشته باشید! پس اگر این تمایل قلبی را در خودتان احساس می‌کنید، ادامه مطلب را بخوانید.

دقت داشته باشید که فرم را بسته به علاقه و تخصص‌تان پر کنید

دسته‌ای که قصد داریم تا به جمع خودمان بیفزاییم، افراد عاشق و متخصص هستند، کسانی‌که توانایی خوبی در ترجمه، تالیف و نگارش مطلوب مقالات در حوزه دیجیتال داشته و این قابلیت را در خودشان می‌بینند که با صرف زمان کافی و استمرار علاقه‌شان به کار، یکی از دوستان ثابت و بلند مدت ما بشوند. اگر در این بخش داوطلب هستید، در هر کجای ایران (و حتی این کره خاکی) که باشید، می‌توانید یکی از همکاران جدید ما لقب بگیرید. به گزینه‌های زیر دقت کنید، آیا در آن‌ها مهارت کافی دارید؟

تسلط کافی به زبان انگلیسی در حوزه فناوری اطلاعات و یا تالیف مطالب مرتبط با این حوزه
توانایی مناسب در نگارش و رعایت اصول پایه ادبی مناسب با زبان پارسی
خلاقیت و ابتکار برای پیشنهاد دادن مقالات و نوشتن مطالبی که جذابیت و کاربرد بالایی دارند
گذاشتن وقت کافی برای یک همکاری منظم و پیوسته به همراه پشتکار جهت استمرار آن

دارا بودن حداقل ۳ ساعت وقت آزاد در شبانه روز
توانایی انجام فعالیت به صورت دورکاری
حداقل ۱۸ سال سن
توانایی انجام فعالیت به صورت دورکاری
– 
تعهد کاری و اخلاقی به تیم دیحی اطلس و با پشتکار

اگر این شرایط را داشتید (عاشقی فراموش نشود!)، فرم زیر را بسته به علاقه و تخصص خودتان پر کرده و منتظر شوید تا یک ایمیل برایتان ارسال کنیم. پس از آن، یک دوره کوتاه از همکاری ما آغاز و پس از پایان یافتنش، در صورت مناسب بودن شرایط همکاری، شما یکی از دوستان صمیمی دیجی اطلس خواهید شد.

مترجم باید دارای شرایط زیر باشد: (تکمیل شد)

 • توانایی ترجمه و ارائه حداقل ۲ خبر در شبانه روز (لیست اخبار در اختیار نویسنده قرار می‌گیرد)
 • توانایی ترجمه اخبار در یکی از زمینه گوشی‌های هوشمند، رایانه‌های شخصی، کنسول‌های بازی، سخت‌افزار و نرم‌افزار، شرکت‌های حوزه فناوری، خودروها و دیگر حوزه‌های مربوط به فناوری
 • مهارت کافی در زبان انگلیسی و توانایی تشخیص قائده‌های روزمره دستور زبان

مقاله‌نویس:

نویسنده قادر خواهد بود که در دسته‌های زیر به نگارش مقالات اختصاصی یا ترجمه مقالات بپردازد. (تکمیل شد)

 • دسته اول: نویسندگان حوزه اپلیکیشن و بازی‌های گوشی‌های هوشمند
 • دسته دوم: خودرو و وسایل نقلیه
 • دسته سوم: بررسی تخصصی سخت‌افزار و نرم‌افزار

گزارشگر:

گزارشگر وظیفه دارد که در یکی از دسته‌های زیر به گزارش قیمت روز، تخفیف‌ها و مشخصات محصولات بپردازد.

 • دسته اول: گوشی‌های هوشمند (تکمیل شد)
 • دسته دوم: خودرو (تکمیل شد)
 • دسته سوم: اپلیکیشن و بازی‌ها (تکمیل شد)

۴. گوینده:

 • آشنا به اصول گویندگی و توانایی مهیا ساختن یک محیط ایزوله برای انجام گویندگی (تکمیل شد)

۵. ادیتور ویدیو:

 • تسلط کامل به Adobe Premiere و یا اپلیکیشن‌های مشابه (تکمیل شد)

۶. طراح گرافیک (گرافیست):

 • تسلط کامل به Adobe Photoshop و Adobe Illustrator و یا اپلیکیشن‌های مشابه (تکمیل شد)

البته از آنجایی که از قدیم گفته‌اند، عاشقی برای آدم نون و آب نمی‌شه! پس مبلغی جهت جبران بخشی از زحمات شما خوبان در نظر خواهیم گرفت که پس از پیوستن به تیم ثابت دیجی اطلس ، در پایان هر ماه وارد حساب‌تان خواهد شد تا عشق شما فقط در معنویات خلاصه نشود!

استخدام نویسنده جهت تولید محتوا دورکار (در حال تکمیل)

اگر واقعا دوست دارید محتوا با کیفیت تولید کنید و یا مترجم هستند و عاشق رسانه های اجتماعی، میتوانید به تولید محتوا در سایت ما کمک کنید و دستمزد خود را بصورت دور کاری دریافت کنید. همچنین کمک های لازم را خودمان به شما آموزش میدهیم. فقط کافی است شما شخص منظمی باشید.

اولویت ها:

 • آشنایی با سئو
 • آشنایی با محیط ویرایش متن وردپرس
 • آشنایی نسبی با فتوشاپ برای گذاشتن تصاویر

پس از تکمیل فرم استخدام نویسنده و مترجمان در پایین این صفحه، در صورتی که توانایی‌های شما متناسب با این کار باشد، دیجی اطلس در اولین فرصت با شما تماس گرفته، توضیحات لازم را به شما می‌دهیم و یک موضوع به عنوان نمونه در اختیارتان می‌گذاریم. کیفیت تولید این محتوا مشخص‌کننده حق‌الزحمه ابتدایی شماست. پس از آن کار به صورت جدی‌تر آغاز خواهد شد.

پیش از ارسال درخواست، به نکات زیر توجه داشته باشید:

 • برای ارسال درخواست در زمینه همکاری، تنها از فرم انتهای صفحه استفاده کنید. به ایمیل‌هایی که در خصوص همکاری از طریق صفحه «تماس با ما» ارسال می‌شوند، پاسخ داده نخواهد شد.
 • ذکر نام و نام خانوادگی،‌ سن، محل زندگی، تحصیلات، سابقه کار (در صورت وجود) و یک راه ارتباطی غیر از ایمیل نظیر شماره تماس(دارای واتساپ)، الزامی است. پیوست رزومه یا نمونه کار مرتبط به دسته درخواستی، شانس فرد را برای همکاری افزایش خواهد داد.
 • در صورت مشاهده عبارت (تکمیل شد) در جلوی هر موقعیت شغلی، از ارسال درخواست در آن رابط خودداری کنید. عبارت (در حال تکمیل) نشان‌دهنده قبول درخواست همکاری از سوی دیجی اطلس در دسته مربوطه است.
 • این صفحه در صورت نیاز به هر موقعیت شغلی، سریعاً به‌روز خواهد شد.

در نهایت، در صورت تمایل به همکاری با مزایا، از طریق ایمیل زیر با روابط عمومی دیجی اطلس تماس حاصل کنید. به این منظور در قسمت عنوان ایمیل از کلمه «همکاری – (موقعیت شغلی مورد نظر)» استفاده کنید.